Skip to main content

EĞİTİM MODELİMİZ

En son teknolojik donanıma sahip, modern ve hijyenik sınıflarımızda: Akademik program , yabancı dil , az öğrenci -çok ilgi -,birebir etüt ve her hafta deneme sınavları ile butik eğim veriyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Çeyrek asırdan beri Türkiye’nin en iyi eğitim hizmetini veren AÇI OKULLARI’NIN bir parçası olarak , milli ve manevi değerlere saygı duyan, paylaşımcı, katılımcı, sorgulayıcı, özgür düşünceye sahip, değişim ve gelişime açık, çok yönlü bireyler yetiştirmek için çağdaş eğitim olanağı sunan ve bölgemizde en çok tercih edilen bir okul olmayı görev biliyoruz. Bireysel farklılıkları gözeten, yenilikçi ve özgün uygulamalarımızla; iletişimi güçlü, özgüveni yüksek, lider vasıflı, sorumluluk sahibi, girişimci, akademik başarılı bireyler yetiştiren bir eğitim sunmaktayız. Açı Okulları’nın değerleri, felsefesi ve amacı doğrultusunda; öğrenen, değişime kolay adapte olan, 21. yüzyıl becerilerine sahip, özgür düşünen ve karar veren dünya vatandaşı olabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktayız.

ÜSTÜN BAŞARI

Sınavlarda elde ettiğimiz derecelerle Erzurum’da kitlesel ve bireysel başarının öncüsü olduk. Gururluyuz her yıl uzun bir maratonun sonunda birçok öğrencimizi ülkemizin en kariyerli üniversitelerinde hayallerindeki bölümlere yerleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

FARKLILIĞIMIZ

Erzurum’un ilk ve tek BUTİK EĞİTİM veren özel okuluyuz. ”Az Öğrenci-Çok İlgi” formülüyle tasarladığımız Butik Sınıflarımızda uyguladığımız BUTİK EĞİTİM ile öğrencilerimizin kalabalıkta kaybolmalarına izin vermiyoruz. HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR, ilkemizle bireysel farklılıklara dikkat ederek, kişiye özel çözümlerle öğrencilerimizin eğitimlerine daha anlamlı ve etkili dokunuşlar yaparak, gençlerimizi hedeflerine ulaştırıyoruz.

DAHA GÜÇLÜ VE KURUMSAL BİR YAPIYLA BÜYÜYORUZ

Türkiye’nin eğitimde köklü kuruluşu AÇI OKULLARI ailesi ile Erzurum’da 2005 yılında Açı Dershaneleri olarak başlayan eğitim serüvenimiz 2019 yılında Erzurum Açı Koleji çatısı altında daha güçlü ve kurumsal bir şekilde yeniden buluşmamızla devam ediyor. Kurucularımız, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle ortak bir gayretle 3 yılda elde ettiğimiz başarılarımızı bünyemize Erzurum’un EN ÖZEL BUTİK ORTAOKULUNU katarak taçlandırıyoruz.